MANIKÚRA

Drawing (21)

MANIKÚRA KLASICKÁ  

Klasická manikúra zahrnuje změkčení a odstranění odumřelé kůžičky kolem nehtového valu, zarovnání nehtu, povrchová úprava a leštění, lak, regenerační olej a krém na závěr.

MANIKÚRA P-SHINE

P-Shine manikúra je určena pro vysušené a lámající se nehty. Díky přírodním složkám, jako je včelí vosk a mateří kašička, získá nehet krásný zdravý vzhled.

PARAFÍNOVÝ ZÁBAL

Parafín je speciální vosk, vhodný na velmi suché a popraskané ruce. Rouzpuští ve speciální vaně, do níž se v několika fázích ruce ponoří až k zápěstí. Poté se zabalí do mikrotenového sáčku a speciálních rukavic a nechává se 15 minut působit. Po aplikaci jsou ruce opět vláčné a jemné.

NEHTOVÁ MODELÁŽ

Při nehtové modeláži pracujeme výhradně s profesionální kosmetikou Expa nails. Nehtová modeláž je správnou volbou pro ženy, které se po dobu 3–4 týdnů, nechtějí starat o vzhled svých nehtů. Pomocí tenkých vrstev gelu se docílí přirozeného, avšak dlouhotrvajícího vzhledu. Klientky mají na výběr z vysoké škály barevných odstínů gelů a materiálu ke zdobení. Celé provedení nehtové modeláže závisí ve vkusu nositelky.

DALŠÍ SLUŽBY NAŠEHO SALÓNU

KOSMETICKÉ SLUŽBY

MASÁŽE

PEDIKÚRA


NIKOLA NOVOTNÁ
Bližší informace Nehtová modeláž | 
+ 420 602 171 351